Szkoła Żeglarstwa Szekla 

Ahoj!

Witamy na pokładzie Szekli

Jako żeglarze jesteśmy ludźmi aktywnymi i lubimy tą aktywnością zarażać. Latem pływamy, szkolimy pod żaglami, organizujemy kursy żeglarskie i motorowodne, rejsy i obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży.

Naszą główną siedzibą jest Gdańsk, jednak rejsy organizujemy przede wszystkim na terenie Wielkich Jezior Mazurskich, wypływając z bazy w Pięknym Brzegu k. Węgorzewa.

Żeglarstwo

jest naszą wielką pasją od lat, a zarażanie nią innych osób daje nam niesamowitą radość. Nasz zespół tworzą wyłącznie pasjonaci żeglarstwa, dlatego w swoją pracę wszyscy wkładamy całe serce.

Jesteśmy

wiodącym organizatorem Szkoleń Żeglarskich i Motorowodnych, obozów i rejsów turystycznych na Mazurach. Prowadzimy szkolenia i obozy żeglarskie z podziałem na grupy dorosłych oraz dzieci i młodzieży w zbliżonym wieku, a także rejsy dla firm, szkół i grup zorganizowanych.

Proponujemy Państwu rejsy, szkolenia i kursy. Mamy 15 lat doświadczenia i wiemy jak robić to dobrze.

Robimy to dobrze, bo się na tym znamy

Robimy to co potrafimy najlepiej i to, co kochamy, a ponieważ działamy nie od dziś, to po prostu się na tym znamy. Ktoś kiedyś nazwał to "profesjonalizmem" więc tacy po prostu jesteśmy. Potwierdza to:

  • nagroda POZŻ "Kryształowy Żagiel" w kategorii "Edukator Żeglarstwa",
  • wyróżnienie "ORŁY Aktywności Fizycznej 2018" - które zostało wręczone nam na podstawie opinii naszych klientów,
  • ISO 29990.

Przejdź do góry strony